Ražotāji

Jaunumi

Lai veiktu pirkumu, pievienojiet iepatikušās preces grozam un noformējiet pasūtījumu. Vistuvākajā laikā uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts rēķins ar mūsu bankas rekvizītiem (Swedbank).

Pēc naudas pārskaitījuma saņemšanas, preces tiks nosūtītas pa pastu uz Jūsu norādīto adresi. Pēc dažām dienām Jūs savā pastkastītē saņemsiet pasta paziņojuma lapiņu un, uzrādot to Jūsu pasta nodaļā kopā ar personas apliecinošu dokumentu, varēsiet saņemt pasūtītās preces.

Mēs piedāvājam bezmaksas preču nosūtīšanu pa pastu Rīgā un citās Latvijas pilsētās pasūtījumiem par summu, kas nav mazāka par Eur 40. Pasūtījumiem par mazāko summu, maksa par piegādi pa pastu Eur 2,60.

Iepriekš apmaksātos pasūtījumus pēc vēlēšanās Jūs varat saņemt Rīgā mūsu birojā-noliktavā tirdzniecības centrā "Domina", pirms tam vienojoties pa e-pastu par saņemšanas dienu un laiku. Veicot pasūtījumu, dodiet zināt (pievienojiet komentāru), ka vēlāties to saņemt birojā-noliktavā.

Mēs nodrošinām mūsu preču nosūtīšanu uz jebkuru pasaules valsti. Lai uzzinātu starptautiskās pārsūtīšanas izmaksas pirms pirkuma veikšanas, nosūtiet mums uz e-pastu vēlamo preču nosaukumus un norādiet kurā valstī vēlāties saņemt preces. Mēs nosūtīsim uz Jūsu e-pasta adresi piegādes izmaksas (mēs piedāvājām ļoti zemas izmaksas starptautiskajiem sūtījumiem) un informāciju par pasūtījuma apmaksas iespējām.